SAMSUNG AR 35

FAST COOLING pracuje rychlejšími otáčkami ventilátoru. Po dosažení požadované teploty, pro chlazení i topení, se přepne do pomalejších otáček. Tuto fukci využijeme pro okamžitou úlevu z venkovního horka.Vložte svůj text...

HD FILTER je velice účiný při zachycení prachových částic, alergenů jako je pyl, spóry plísní,částice za srsti domácích mazlíčků,... či jiných znečišťujících částic. Filtr je snadný na údržbu- je omyvatelný. Stačí opláchnout vodou a nechat volně uschnout a můžeme znovu použít.

GOOD SLEEP funkce, která zajistí ideální podmínky pro dobrý spánek. Automaticky řídí a dolaďuje teplotu, aby se vytvořily ideální podmínky pro každou etapu spánkového cyklu. Díky lepšímu spánku se budete cítit svěží a odpočatí. To vše při menší spotřebě energie

LAMELY A CU TRUBKY - udržuje výkon a efektivitu výměníku. Lamely jsu vyrobeny z odolných materiálů vůči korozi, tím je kondenzátor ochráněn přer reznutím, což pomáhá dosáhmout optimální výkon výměníku. Výměník testován proti korozi v Salt Spray Testu (SST) po dobu 480 hodin.

2 WAY AUTO SWING - automatické ovládání směru proudění vzduchu. Tím dochází k distribuci studeného/teplého vzduchu do každého rohu místnosti a k zajištění maximálního komfortu.

V případě zajmu nás kontaktujte a my vytvoříme nabídku přímo pro Vás.