SAMSUNG WIND-FREE STANDARD

U klimatizačních jednotek Samsung s technologií  Wind-Free nejste vystaveni nepříjemnému proudění ledového vzduchu díky 21000 drobných vzduchových otvorů na těle nástěnné jednotky, tím je chladný vzduch rovnoměrně rozptýlen po místnosti.

UNIKÁTNÍ TROJUHELNÍKOVÝ DESIGN PRO VYSOKÝ CHLADÍCÍ VÝKON

Klimatizační jednotky v unikátním konstrukčním řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu proti klasickým modelům. Díky větší sací a výdechové ploše, většímu ventilátoru a úhlu výdechu vzduchu, kterým proudí studený vzduch. Tím je docíleno rychlejšího ochlazení většího objemu vzduchu v prostoru. Příjemnou teplotu tak dodáme do každé části klimatizovaného prostoru a to rovnoměrně.

VYSOKÝ TOPNÝ VÝKON PŘI -15C

Topné těleso umístěné ve venkovní jednotce zabraňuje jejímu zamrznutí a usnadňuje odstranění kondenzátu. Proto i při teplotě -15oC v režimu topení pracuje spolehlivě.

EASY FILTER PLUS - FILTRUJE VE VZDUCHU OBSAŽENÉ INFEKCE A ALERGENY

Filtr v klimatizační jednotce Samsung pokrývá celou plochu otvoru pro nasávání vzduchu a je ošetřen speciální antivirovou a antibakteriální látkou.

SAMSUNG SMARTTHINGS

Funkce Samsung SmartThings Vám umožní bezdrátové ovládání klimatizační jednotky pomocí aplikace ve Vašem smartphonu. Díky této funkci můžete naplánovat spuštění jednotky, řídit její funkce a to na dálku. Tato funkce vyžaduje připojení k síti, účet Samsung a mobilní zařízení s operačním systémem Andriod nebo iPhone.j text...

V případě zajmu nás kontaktujte a my vytvoříme nabídku přímo pro Vás.