SAMSUNG WIND-FREE ULTRA

U klimatizačních jednotek Samsung s technologií Wind-Free nejste vystaveni nepříjemnému proudění ledového vzduchu díky 21000 drobných vzduchových otvorů na těle nástěnné jednotky, tím je chladný vzduch rovnoměrně rozptýlen po místnosti.

UNIKÁTNÍ TROJUHELNÍKOVÝ DESIGN PRO VYSOKÝ CHLADÍCÍ VÝKON

Klimatizační jednotky v unikátním konstrukčním řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu proti klasickým modelům. Díky větší sací a výdechové ploše, většímu ventilátoru a úhlu výdechu vzduchu, kterým proudí studený vzduch. Tím je docíleno rychlejšího ochlazení většího objemu vzduchu v prostoru. Příjemnou teplotu tak dodáme do každé části klimatizovaného prostoru a to rovnoměrně.

VYSOKÝ TOPNÝ VÝKON PŘI -15C

Topné těleso umístěné ve venkovní jednotce zabraňuje jejímu zamrznutí a usnadňuje odstranění kondenzátu. Proto i při teplotě -15oC v režimu topení pracuje spolehlivě.

ULTRA WIDE PM 2.5 FILTER, IONISER SPI

  • Klimatizační jednotky Samsung mají přes celou plochu nasávacího otvoru široký filtr PM2.5 společnosti Samsung, který nasávanému vzduchu dodá kladný náboj, tím je přitahován k negativně nabité desce klimatizační jednotky. Tím pomáhá zachytit jemné prachové částice. Tento filtr má snadnou údržbu, stačí ho opláchnout pod tekoucí vodou.
  • Funkce SPi dokáže odstranit až 99% některých škodlivých virů, vzdušných alergenů, plísní a bakterií

SAMSUNG SMARTTHINGS

Funkce Samsung SmartThings Vám umožní bezdrátové ovládání klimatizační jednotky pomocí aplikace ve Vašem smartphonu. Díky této funkci můžete naplánovat spuštění jednotky, řídit její funkce a to na dálku. Tato funkce vyžaduje připojení k síti, účet Samsung a mobilní zařízení s operačním systémem Andriod nebo iPhonet...

V případě zajmu nás kontaktujte a my vytvoříme nabídku přímo pro Vás.